Menü Kapat
İşçi temelli hataları en aza indirmek hatta ortadan kaldırmak. Seri üretimde esnekliği arttırmak. En yüksek verimlilikte üretim yapmak ve hatasız, ve en az fire ile ürün devamlılığını sağlamak.
icons8-robot-100

Hassas Üretim & Montaj

Ürünlerin tasarımında ölçülerin ve toleransların çok dikkatli bir şekilde takip edilmesi gerekir. Bu, ürünlerin çalışma performansını, güvenilirliğini ve uzun ömürlü olmasını sağlar.

speedometer

Ölçüm Kabiliyetleri

Bir boyut üzerindeki en küçük ayrımları sayıyla dile getirebilecek nicelik ve duyarlıkta olan ya da iki ölçek konumunun aralığını bir başka konuma yer veremeyecek değin daraltan ölçümler.

people

Müşteri Odaklı Çözümler

Ürün tek başına yetmez, müşteri için değer üretmeliyiz. İş süreçlerimizi müşteri odaklı yaklaşım ile tasarlamaktayız.

production (2)

Neden SPC?

Firmalar kalite, verimlilik ve maliyet azaltmak için sürekli iyileştirme için çaba göstermelidir.

production (1)

Nasıl Kullanılır?

SPC veya yeni bir kalite sistemi uygulanmadan önce, ana israf alanlarını belirlemek için üretim süreci değerlendirilmelidir.

manufacturing

Verilerin Analizi

Bir kontrol grafiğine kaydedilen veri noktaları, sadece yaygın nedenlerin ve özel nedenlerin tanımlanmamış olması koşuluyla, kontrol sınırları arasında olmalıdır.

response

SPC

İstatistiksel Proses Kontrolü

Üretim sürecini izleyerek kaliteyi ölçme ve kontrol etme yöntemidir. Kalite verileri ürün veya proses ölçümleri veya çeşitli makinelerden veya enstrümantasyondan okumalar şeklinde toplanır. Veriler toplanır ve bir süreci değerlendirmek, izlemek ve kontrol etmek için kullanılır.
Kontrol Otomasyonu

Kontrol Otomasyonu

Otomatik kontrol sistemleri sayesinde sistem veya proseslerin çalışması daha verimli hale gelebilir ve hata oranları azaltılabilir.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için

"Hızlı ve etkili hizmet anlayışımız ile sizleri memnun etmek için buradayız."