Menü Kapat

İki Punta Arası Dikey Ölçüm Sistemleri

Genellikle silindir geometrideki millerin dış çapları ve kademeler arasındaki mesafelerin ölçümleri için kullanılır. 2 ya da 3 istasyonda gruplanan karakteristikler M400 display ile yönetilir. Ayarlanabilir yapıda olan cihazlar farklı tiplerdeki millerin ölçümlerine olanak sağlar. M400 Display ile veri analizi yapmak ve diğer kontrol birimleri ile haberleşebilmek mümkündür.

Silindirlerin dış çap ölçümlerinde kullanılan ayarlanabilir bir ölçüm ekipmanıdır. Farklı tipteki millerin iki punta arasında çap ölçümlerine olanak sağlar. Çap ölçüm modülleri ihtiyaç kadar arttırılabilir ya da azaltılabilir. Her çap ölçümü için 1 prob kullanılır. Bu sayede oldukça ekonomik ve esnek bir imkanı sunar. M400 Display ile veri analizi yapmak ve diğer kontrol birimleri ile haberleşebilmek mümkündür

Silindirlerin dış çap ölçümlerinde kullanılan ayarlanabilir bir ölçüm ekipmanıdır. Farklı tipteki millerin iki punta arasında çap ölçümlerine olanak sağlar. Çap ölçüm modülleri, ihtiyaç kadar arttırılabilir ya da azaltılabilir. Her çap ölçümü için karşılıklı olarak konumlandırılan pnomatik hareketli problar ile 1 mikron altında tekrarlanabilirlik ve ölçüm hassasiyeti sunar. M400 Display ile veri analizi yapmak ve diğer kontrol birimleri ile haberleşebilmek mümkündür.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için

"Kalite, müşteri memnuniyetini ve başarıyı belirler."